ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

Παρασκευή 30 Μαΐου 2014

Βάλαμε 5 γκολ, χάσαμε 4-3!!!

Κι όμως έγινε κι αυτό, προχθές Τετάρτη 28/5/14, στο φιλικό παιχνίδι που παίξαμε με τους συναδέλφους της
Ξάνθης, στο γήπεδο που μας φιλοξένησαν στις εγκαταστάσεις της ΠΑΕ Ξάνθης στα Πηγάδια: το 0-1 έκανε με υπέροχο ψαλίδι ο Μιχαηλίδης. Το 1-1 πέτυχε με άπιαστη κεφαλιά ο...Σμάλης, το 1ο αυτογκόλ, ο Κεχαγιάς με φάουλ έκανε το 2-1 και ο Νάκας ισοφάρισε σε 2-2, σκορ ημιχρόνου. Στην αρχή της επανάληψης ο...Γερομάρκος σε ασυνεννοησία με τον παππούλη,  έκανε με
αυτογκόλ το 3-2 και έλυσε τα πόδια των γηπεδούχων που λίγο μετά με πλασέ πέτυχαν και 4ο γκολ. Ο Μιχαηλίδης κατάφερε να μειώσει σε 4-3, τελικό σκορ. Παίξαμε με τους Οικονομίδη, Νικολάου, Σάμιο, Σμάλη (Σεμίσογλου), Χουλιάρα (Μιχελίδη), Μιχαηλίδη, Μόσχου, Λεπίδα (Αρκάδιο), Κρυστάλλη,