ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

Παρασκευή 27 Απριλίου 2012

Νενικήκαμεν

Νίκησε η ομάδα στο φιλικό της περασμένης Τετάρτης. Επιτέλους! Αντίπαλοι οι Λύκοι (ποιοι λύκοι, σαν αρνιά ήταν ακίνδυνοι) του Βασίλη Κούτλα. Το α' ημίχρονο ήταν το καλύτερο για την ομάδα μας που προηγήθηκε 3-0 παίζοντας καλό ποδόσφαιρο. Στην επανάληψη έγιναν πολλές αλλαγές και δοκιμές στο σχήμα της ομάδας από τον κόουτς. Τα γκολ πέτυχαν οι Νάκας, Κρυστάλλης (2) και Μπαντίκος (επιτέλους). ΔΕΝ ΣΚΟΡΑΡΕ Ο ΛΕΠΙΔΑΣ αν και τα φιλαράκια του (βλέπε Σουσαμλής- Μιχαηλίδης τον τροφοδοτούσαν συνέχεια- εκείνος...στα πουλιά!). Παίξαμε με τους Οικονομίδη, Νικολάου (Τζεράκη), Σάμιο, Χουλιάρα, Σμάλη (Αποστολίδη), Μιχαηλίδη (Βενέτη), Κρυστάλλη (Χρόνη), Σουσαμλή (Σεμίσογλου), Νάκα, Μαδεμτζίδη (Κοντομισόπουλο), Λεπίδα (Μπαντίκο). ΣΣ: Όσο πλησιάζει ο καιρός, τα χελιδόνια βρίσκουν κόουτς τις φωλιές τους, συμφωνείς;