ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

Δευτέρα 17 Ιανουαρίου 2011

Δάσκαλοι Καβάλας- "Λύκοι" Κούτλα 3-2

Αν θες να δώσεις το χαρακτηρισμό loser σε μια ομάδα, πανάξια τον κερδίζει η ομάδα του Κούτλα, που στο σημερινό φιλικό αν και έπαιξε αρκετά καλά, δεν απέφυγε την ήττα που μύριζε από χιλιόμετρα μακριά πως ερχόταν. Κι ας προηγήθηκε 2-1 στο ημίχρονο. Η ομάδα του Κούτλα αποχώρησε κανένα 10λεπτο πριν λήξει το ματς, μετά από ένα γκολ που της ακυρώθηκε από το διαιτητή Καλπάκη ως οφ-σάιντ, αλλά ήταν περισσότερο καπρίτσιο παρά λογική απόφαση. Οι δάσκαλοι έπαιξαν με τους Μόσχου, Μπούτζιο, Σμάλη, Σουσαμλή, Σάμιο, Νάστο (Νικολάου), Μιχαηλίδη, Λεπίδα (Γιάννη;;), Νάκα, Μαδεμτζίδη, Καλπάκη (Βενέτη). Τα γκολ πέτυχαν οι Νάκας με πέναλτι, Νικολάου με προβολή και Μιχαηλίδης με κοντινό πλασέ μετά από πάσα (πάλι!!!) του Βενέτη. Συγχαρητήρια στο σκόρερ του 3ου γκολ των Δασκάλων που ΔΕΝ πανηγύρισε το γκολ που πέτυχε (γιατί το έβαλε σε μένα- δεν ήταν τίποτε προσυνεννοημένο, εννοείται!). παππούλης