ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ

Σάββατο 17 Απριλίου 2010

Φιλικό ξεκούρασης...στα 5Χ5

Παρασκευή βράδυ μαζευτήκαμε δάσκαλοι από Χρυσούπολη και Καβάλα να χαλαρώσουμε στα γήπεδα 5Χ5 παίχτηκε πολύ καλό ποδόσφαιρο...περνώντας και τα όρια μιας και αν δεν είχε άλλο παιχνίδι μετά από εμάς θα κρατούσε και 3 ώρες...!!!
Τα παιδιά από Χρυσούπολη ενισχυμένα και με γυμναστή από Δημοτικό σχολείο....μας πίεζαν από το πρώτο λεπτό αλλά είχαμε τύχη και καταφέραμε να είμαστε μπροστά στο σκορ με 4-0 στο ημίχρονο...στο Δεύτερο όμως είχαμε αντίθετο ,άνεμο ,τον ήλιο !!! αντίθετο ,το γήπεδο να έχει κλίση....και τι κατάλαβαν..γκολ αυτοί σέντρα εμείς..!!!
Το σκορ στη κανονική διάρκεια 4-4 αλλά στο έξτρα δεκάλεπτο τα γέρικα άλογα της Καβάλας σε 3 λεπτά έφαγαν 2 γκοοολ και ο Μιχαηλίδης χάρηκε.....έχουμε και επαναληπτικό...!!!!